Напої
Під час вживання їжі, а особливо при веселих дружніх посиденьках важко уявити стіл, на якому не буде стояти абсолютно ніяких напоїв. Однак у наш час особливо популярним стало думку, що запивати їжу шкідливо для процесу травлення. Ми хочемо більш детально поглибиться в цю тему і наочно пояснити, що відбувається в організмі під час вживання їжі для того, щоб Ви зі спокійною совістю могли свою трапезу розбавляти напоями.
Купити напої в місті Ніжин
Якщо Ви вирішили весело провести час в хорошій компанії, замовити смачної їжі з Food 5553, то не забувайте відразу ж і купити напої. Для нежінчан існує прекрасна можливість замовити напої з доставкою додому на ряду з сподобалися стравами. Ми передбачили всі нюанси для того, щоб в межах одного оформленого замовлення був весь необхідний набір для комфортного проведення часу.
Запивати їжу не так вже й шкідливо
Версія про те, що за допомогою рідини, яка потрапляє в організм, може якимось чином розбавити шлунковий сік, висунув Герберт Шелтон. Його всі знають через фанатичного привнесення в світ теорії роздільного харчування. Всі книги цього автора з даною тематикою стали бестселерами на зламі століть. Однак він не мав відповідної медичної освіти, а лікування відбувалося без потрібних на те ліцензій. За таке самоуправство його неодноразово було притягнуто до відповідальності. Наукових доказів і експериментальних підтверджень НЕ поголила ні єдина теорія, висунута Шелтоном.
Головним аргументом послідовників цієї людини було те, що при запевняє шлунковий сік розбавляється рідиною і гірше виконує покладені на нього завдання. Але варто зазначити, що неодноразові перевірки не підтвердили цю гіпотезу. Остаточно її розбив в пух і прах науковий експеримент, під час якого люди, що очікували плановуюоперацію на шлунку випивали 300 мілілітрів води незадовго до її початку. В ході операційного втручання шлунковий сік вирушав на вивчення рівня його кислотності. Кислотно-лужний баланс пацієнтів був в межах норми. Тому сміливо можна запивати їжу і не відмовляти собі в такому задоволенні, але варто пам'ятати про те, що все добре в міру і в цій справі головне не перестаратися.